Zakaz przewozu materiałów niebezpiecznych w Warszawie

Rozporządzenie wojewody mazowieckiego w tej sprawie będzie obowiązywać w czasie Forum Gospodarczego Polska – Europa Środkowa – Chiny (25-27.04). Na terenie objętym obostrzeniami nie wolno transportować m.in. materiałów: zapalnych i samozapalnych, trujących, promieniotwórczych, żrących i innych, określonych w ustawie o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych. Za złamanie zakazu grozi grzywna.

Materiałów niebezpiecznych nie będzie można przewozić na całej długości ulic: Belwederska, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Miodowa i Karowa oraz w Alejach Ujazdowskich i placu Trzech Krzyży.

Zakaz obejmuje również fragmenty ulic:
⇒ Żwirki i Wigury od ul. 17 Stycznia do Lotniska im. Fryderyka Chopina,
⇒ obszar I ograniczony ulicami: Miodową, Długą, Nowomiejską, Mostową, Boleść, Grodzką, Wybrzeżem Gdańskim (od Boleść do Grodzkiej),
⇒ obszar II ograniczony ulicami: Grzybowską (od Wroniej do Żelaznej), Żelazną (od Grzybowskiej do Łuckiej), Łucką (od Żelaznej do Wroniej), Wronią (od Łuckiej do Grzybowskiej),
⇒ obszar III ograniczony ulicami: Belwederską (od drogi wewnętrznej przy hotelu Hyatt łączącej Belwederską ze Spacerową do Spacerowej), Spacerową (od Belwederskiej do drogi wewnętrznej przy hotelu Hyatt łączącej Belwederską ze Spacerową), drogą wewnętrzną przy hotelu Hyatt łączącej Belwederską ze Spacerową.

źródło: mazowieckie.pl

 

  Zostaw komentarz

  Linki sponsorowane

  Od jak dawna posiadasz prawo jazdy kat. C (C+E)?

  Zobacz wyniki

  Loading ... Loading ...
  Kategorie Newsów