TIRCENTER.eu


Projekt TIRcenter.eu to ogólnopolski, dynamicznie rozwijający się portal internetowy, traktujący o szeroko pojętej tematyce transportu drogowego. Od ponad 3 lat TIRcenter.eu jest profesjonalnym źródłem informacji dla kierowców zawodowych, a także ludzi, którymi kieruje pasja w wykonywaniu tego trudnego zawodu. TIRcenter.eu to doceniona marka w branży transportowej, posiadająca liczne rekomendacje i partnerstwa z firmami przewozowymi, ośrodkami nauki jazdy, a także innymi projektami internetowymi, promującymi branżę transportową.

Najświeższe informacje z polskich dróg i europejskich szlaków, obszerna baza wiedzy, profesjonalne poradniki, różnorodna rozrywka oraz ogólnopolski katalog firm to wszystko co możecie Państwo znaleźć na łamach naszego portalu. Zapewniamy łatwy, nie wymagający żadnej rejestracji i w pełni darmowy dostęp do wszystkich publikowanych materiałów.

Posiadamy także oficjalny kanał YouTube, na którym można przeglądać nasze materiały video, a także oficjalny profil w serwisie społecznościowym Facebook.

Naszą misją jest promowanie i wspieranie szeroko pojętej branży transportowej w Polsce.
Zapraszamy do przeglądania!

Polityka prywatności
Wszelkie materiały tekstowe oraz elementy graficzne związane z TIRcenter.eu i publikowane na jego stronach są własnością administracji owej strony internetowej. Nie mogą być one w żaden sposób kopiowane i wykorzystywane bez wyraźnej, pisemnej zgody autora. Wszystkie inne materiały oraz znaki towarowe nie będące własnością TIRcenter.eu zastrzeżone są odpowiednio dla ich prawnych właścicieli.