Tytuł: Truck Racer
Premiera na Świecie: 18 października 2013
Premiera w Polsce: brak

Opis:
Truck Racer to szalona gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicą potężnych ciężarówek, by uczestniczyć w pełnych przepychanek i spektakularnych zderzeń zmaganiach na torach lub otwartych trasach.

W grze weźmiemy udział w mistrzostwach, złożonych z 13 różnych eventów. Zmagania rozgrywane są na 48 zróżnicowanych trasach, osadzonych w 10 różnych sceneriach. Do zwycięstwa poprowadzi nas szeroka gama ciężarówek, pogrupowanych w 6 różnych kategoriach, z których każda odznacza się nieco innym stylem jazdy. W trakcie zmagań nasze maszyny możemy ulepszać i modyfikować, co nierzadko pozwoli nam zyskać cenne sekundy przewagi nad resztą stawki. Autorzy przewidzieli aż 54 możliwe ulepszenia każdego z dostępnych wozów.

Prócz klasycznej kariery, Truck Racer pozwala na zabawę w trybach time attack, elimination oraz quick race. Nie zapomniano oczywiście o rozgrywce wieloosobowej; ścigać możemy się offline – rywalizując we dwójkę na podzielonym ekranie, bądź przez internet z jednoczesnym udziałem 4 graczy. Oprawa graficzna gry stoi na wysokim poziomie. Podczas jazdy wiele się dzieje i mimo, że zasiadamy za kierownicą kilkunastotonowych kolosów, dynamika zabawy przypomina nieco arcade’owe wyścigi z serii Flatout. Na uwagę zasługuje także zaawansowany, realistyczny model zniszczeń.

Galeria:
brak