Tytuł: Spintires
Premiera na Świecie: 13 czerwca 2014
Premiera w Polsce: 13 czerwca 2014

Opis:
Spintires to bardzo realistyczny symulator jazdy ciężarówkami w ekstremalnych warunkach. Najważniejszą zaletą Spintires jest innowacyjny, autorski silnik odpowiadający za efekty fizyczne.

W żadnej innej grze rozbryzgi błota i innych cieczy, a także reakcje zawieszenia pojazdów na różne nierówności terenu nie wyglądają tak wiarygodnie. W grze doświadczymy całego spektrum terenów, które można było spotkać jadąc pod koniec lat osiemdziesiątych przez ZSRR, od Moskwy aż po daleką Syberię. Mamy tu więc do czynienia z drogami asfaltowymi, bitymi, a nawet zalanymi przez roztopy. Do tego dochodzą lasy, góry, rzeki i szereg innych dopracowanych elementów offroadowego otoczenia.

Fani motoryzacji, szczególnie wielkich rosyjskich ciężarówek, poczują się w trakcie gry w Spintires jak w domu. Oovee Game Studios wykonało szereg zdjęć i jazd próbnych, aby w możliwie najbardziej wiarygodny sposób przenieść do wirtualnej rzeczywistości prawdziwe modele pojazdów. Realizmu dodaje zabawie m.in. to, że cały czas trzeba tu dbać o odpowiedni zapas paliwa oraz bezpieczeństwo ładunku.

Galeria:
W przygotowaniu.