Gadżety otaczają nas na każdym kroku. Pozwalają wyróżnić się w tłumie i wyrażać siebie. Niekiedy ułatwiają życie, innym razem po prostu są i cieszą oko. We współczesnym świecie nie może zabraknąć gadżetów tworzonych specjalnie dla kierowców i ich ciężarówek. Poniżej przedstawiamy listę najbardziej popularnych przedmiotów.
Koszulki, bluzy i kurtki – W czymś trzeba chodzić. Kup odzież z logiem lub wizerunkiem Twojej ulubionej ciężarówki i pokaż innym swój styl!


Czapki – Istnieją wersje na lato i na zimę. Czapeczka z daszkiem idealnie nadaje się na upalne dni i świetnie chroni głowę przed słońcem. Zimą warto mieć czapkę z polaru lub innego ciepłego materiału.


Kubki i kufle – nie ma nic piękniejszego niż kufel z grawerem logo ciężarówki, którą jeździmy (lub po prostu lubimy) pełen zimnego piwa. Dla będących w trasie i nie spożywających napoju bogów polecamy kubki.


Długopisy – CMR-kę trzeba przecież czymś wypisać. Warto zainwestować w długopis, wszak będzie on używany codziennie. Pokaż światu jaką markę ciężarówek lubisz!


Smyczki i breloki – Dopnij smycz lub brelok do kluczyków Twojego pojazdu i już nigdy ich nie zgub. Spersonalizowana smycz czy brelok to także forma wyrazu aprobaty dla danej marki pojazdów ciężarowych.


Tablice imienne – Przedstaw się innym kierowcom i włóż za szybę tablicę z Twoim imieniem. Już nigdy nie usłyszysz na radiu „Kolego”!


Proporczyki – Jeździsz w transporcie międzynarodowym? Pokaż innym, w których krajach już byłeś. Proporczyki można kupić na dobrze wyposażonych stacjach paliw w każdym kraju.


Łapacze snów – Każdy kierowca prędzej czy później odczuwa przemęczenie. Zainwestuj w tą ozdobę i pozwól żeby Twoimi snami zajęły się duchy starych indiańskich plemion.