Kierowcy zawodowi coraz częściej dzielą się swoją pasją do ciężarówek z internautami. Robią to poprzez profile w serwisach społecznościowych, filmy wideo i blogi. Prezentujemy Wam listę najbardziej znanych kierowców działających w sieci.

oczamikierowcy.com
Oczami Kierowcy
Kamil „Kamisado” to postać znana większości miłośników ciężarówek. W swojej ciężarówce ma prawdziwe studio filmowe, z którego nadaje obraz i dźwięk 24h na dobę. Podróżuje po USA amerykańską ciężarówką Freightliner Columbia.


Oczami Kierowcy Oczami Kierowcy oczami Kierowcy Oczami Kierowcy
nolibab3.blogspot.com
Blog kierowcy trucka jeżdżącego po Kanadzie i USA.
Rafał „Nolibab” Zazuniuk to kierowca, który w swojej karierze ma zarówno doświadczenie w jeździe po Europie jak i po Ameryce Północnej. Polak mieszkający i pracujący w Kanadzie. O sobie mówi: „Przeciętny kierowca samochodu ciężarowego”.


Rafał „Nolibab” Zazuniuk Rafał „Nolibab” Zazuniuk Rafał „Nolibab” Zazuniuk Rafał „Nolibab” Zazuniuk
kierowniczka.blogspot.com
Dziewczyna w ciężarówce
Najzwyczajniej w świecie – dziewczyna, która postanowiła zostać kierowcą dużej ciężarówki. Obecnie jeżdzi w ruchu międzynarodowym. Kierunki to głównie Europa Zachodnia.


Dziewczyna w ciężarówce Dziewczyna w ciężarówce Dziewczyna w ciężarówce
tkaczykowski.pl
Tkaczykowski – polski kierowca ciężarówki
Tkaczykowski… Jego prawdziwe imię brzmi Maciek. Swoje pierwsze kroki w zawodzie kierowcy stawiał jako kierowca busa, a następnie operator wozidła o DMC 80T. Zawodowo jeździ tylko po kraju, choć ma zaliczony prawie 9 dniowy kurs po Europie.


Tkaczykowski - polski kierowca ciężarówki Tkaczykowski - polski kierowca ciężarówki Tkaczykowski - polski kierowca ciężarówki
kdtruck.blogspot.com
KDtruck – Życie w trasie
Krzysiek „KDtruck” to kierowca ciężarówki jeżdżący w międzynarodówce. Podróżuje czerwonym MAN-em TGA. Jest także właścicielem forum MlodyTrucker.com, które pomaga odnaleźć się młodym kierowcom w branży.


Życie w trasie Życie w trasie Życie w trasie
Kółka Truckmaniaca
Kółka Truckmaniaca
Artur „Truckmaniac” to polak mieszkający we Włoszech. Swoją ciężarówką jeździ głównie do Belgi i Francji. Żółty DAF XF to znak rozpoznawczy tego kierowcy.


Kółka Truckmaniaca Kółka Truckmaniaca Kółka Truckmaniaca
www.facebook.com/Almerkaaa
Almerka – niebo z moich stron
Patrycja „Almerka” to piękna truckerka poruszająca się po polskich szlakach ciągnikiem siodłowym Volvo FH. Niech nie zwiedzie Was jej delikatna uroda. Mimo tego, że jest kobietą to świetnie radzi sobie za kierownicą ciężarówki.


Almerka - niebo z moich stron
Iwona Blecharczyk Trucking Girl
Iwona Blecharczyk Trucking Girl
Iwona „Trucking Girl” Blecharczyk to kolejna truckerka znana w internecie. Swoim MAN-em przemierza europejskie drogi, choć jej prawdziwym marzeniem jest jazda po amerykańskich szlakach. Być może to marzenie niedługo się spełni.


Iwona Blecharczyk Trucking Girl Iwona Blecharczyk Trucking Girl
Kamil "Zibi1541" - Początki młodego truckera.
Kamil „Zibi1541″ – Początki młodego truckera.
Zibi1541, a właściwie Kamil Opler kierowcą jest od 2012 roku. Jeździ Renault Magnum w rodzinnej firmie. Swoim widzom i czytelnikom pokazuje jak radzi sobie młody kierowca za kierownicą ciężarówki. Swoje pierwsze doświadczenie w jeździe ciężarówką zdobył na kolanach taty i dziadka.


Kamil Kamil Kamil
Trucker Hiob
Trucker Hiob
Piotr Jaskiernia w wirtualnym świecie lepiej znany jest jako Hiob. Jest polskim truckerem przemierzającym szlaki USA. W wolnych chwilach zajmuje się religią i nową ewangelizacją.


Trucker Hiob Trucker Hiob Trucker Hiob
Allan Preis "ThygeRRR"
Allan Preis „ThygeRRR”
Allan podobnie jak Rafał Zazuniuk jeździ po Ameryce Północnej. W swoim trucku nagrywa videoblogi, które udostępnia na portalu YouTube. Szybko się denerwuje, ale równie szybko obraca wszystko w żart. Poczucie humoru to główna cecha tego kierowcy.


Allan Preis Allan Preis
Tekilka29
Tekilka29
Alicja znana bardziej jako Tekilka29 jest polską truckerką przemierzającą szlaki Ameryki Północnej. Swoją pracę dokumentuje poprzez dzienniki truckerskie i udostępnia je na portalu YouTube. Życie w ciężarówce to styl życia, który wybrała ta kobieta.


Tekilka29 Tekilka29
Truckerlady Bianca
Truckerlady Bianca
Kolejna blond piękność za kierownicą. Bianca to „kierowniczka” z Niemiec, która w podróże zabiera swojego psa. Planowała być baletnicą, jednak to droga i kabina ciężarówka okazały się sposobem na życie.


Truckerlady Bianca
Lisa Kelly
Lisa Kelly
Lisa Kelly to najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalny kierowca na świecie płci pięknej. Sławę zdobyła poprzez udział w programie Ice Road Truckers, ukazujący pracę kierowców na lodowych szlakach Ameryki Północnej. Lisa podobnie jak koleżanki po fachu nie boi się tej ciężkiej pracy i dzielnie naprawia swój wóz jeśli zajdzie taka potrzeba.


Lisa Kelly Lisa Kelly