Becker przedstawia wygodny sposób aktualizacji map i nawigacji

becker_iceSamodzielna aktualizacja nawigacji i map? Dostęp do darmowych planów cyfrowych? Becker przekonuje, że nawet najmniej doświadczeni użytkownicy łatwo poradzą sobie bez specjalistycznej pomocy.

Aktualizacja nawigacji nigdy nie była tak łatwa i prosta: dzięki rozwiązaniom opracowanym przez firmę Becker. Wystarczy jedna aplikacja Becker Content Manager, dzięki której można sprawnie zaktualizować nawigację i wygodnie korzystać z bezpłatnych map w ramach dożywotniej licencji. Oto przewodnik specjalisty w dziedzinie nawigacji.

Jak zaktualizować nawigację i mapy?

Wystarczy pobrać bezpłatne oprogramowanie Content Manager przeznaczone do komputerów z systemem Windows. Oprogramowanie instaluje się automatycznie – należy jedynie postępować zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami. Po zakończeniu instalacji można podłączyć nawigację do komputera korzystając z kabla USB. I posługując się formularzem rejestracji założyć konto w serwisie Beckera. Zarówno do rejestracji, jak i pobrania programu oraz map, wymagane jest połączenie z internetem.

Program Content Manager pozwala na podgląd zawartości pamięci nawigacji. Użytkownik łatwo sprawdzi, jakie mapy i dodatki znajdują się w urządzeniu. Jednocześnie otrzyma powiadomienie, jeśli tylko pojawią się kolejne mapy i oprogramowanie nowsze od przechowywanego w pamięci nawigacji. Wystarczy zatwierdzić aktualizację, by program automatycznie odświeżył dane. Aktualizacja zwykle trwa nie dłużej niż kilkadziesiąt minut (jeśli do odświeżenia jest mapa całej Europy).

Licencja Lifetime: jak z niej skorzystać?

Nabywcy nowych zestawów nawigacji Becker mogą korzystać z bezpłatnej usługi dożywotniej aktualizacji map. Mapy oraz oprogramowanie udostępniane są dożywotnio aż do zakończenia użytkowania nawigacji lub do chwili, kiedy United Navigation przestanie otrzymywać nowe dane od dostawców (zależnie od tego, które co wystąpi wcześniej).

Aby skorzystać z usługi dożywotniej bezpłatnej aktualizacji map, należy ją aktywować. Aktywacja polega na zarejestrowaniu urządzenia w ciągu 30 dni od zakupu zestawu nawigacji. Rejestracja odbywa się w programie Becker Content Manager. Wystarczy wybrać opcję dożywotniej aktualizacji (Lifetime Map Updates) w menu programu. Raz dokonanej rejestracji nie trzeba powtarzać.

Przewodniki oraz informacje o ruchu drogowym

Program Content Manager można również wykorzystać do wzbogacenia nawigacji
o dodatkowe przewodniki turystyczne Marco Polo. Są one dostępne w 5 językach (angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski) i oferują informacje o 30 miastach Europy (od Moskwy po Lizbonę). Wystarczy w menu programu zaznaczyć najbardziej interesujące przewodniki, a zostaną pobrane i skopiowane do nawigacji. Dostępne są za dodatkową opłatą.

Użytkowaną nawigację łatwo uzupełnić o popularną usługę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na drogach. Wystarczy w aplikacji Content Manager wybrać opcję Mediamobile Premium TMC, by uzyskać dostęp do najświeższych danych przesyłanych drogą radiową do nawigacji. Aktywacja usługi wymaga dodatkowej opłaty. Płatności można dokonywać tylko kartą kredytową. Jej numer należy wpisać w programie Content Manager.

Jak często można aktualizować mapy?

Becker udostępnia mapy z taką częstotliwością, by możliwie jak najszybciej reagować na istotne zmiany w sieci drogowej poszczególnych państw. Nowe mapy udostępniane są nie rzadziej niż trzy razy w roku. Wszystkie dostępne są poprzez oprogramowanie Becker Content Manager.

#

O United Navigation GmbH
United Navigation GmbH zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń nawigacyjnych oraz oprogramowania do nich. Firma działa w trzech obszarach biznesu: urządzeń nawigacyjnych dla użytkowników indywidualnych (marki Becker i Falk), systemów do zarządzania flotą dla biznesu oraz rozwiązań na rynek OEM. Produkty te były wielokrotnie nagradzane za zastosowane w nich technologie, m. in. Becker OneShot Voice Control czy Falk Learning Navigation. Dodatkowe informacje: www.united-navigation.com.

 

  19 odpowiedzi do “Becker przedstawia wygodny sposób aktualizacji map i nawigacji”

  • JANUSZ pisze:

   Witam,mam nawigacje ”BECKER”od 2008r.,czy jest możliwość jej darmowe zaktualizowanie?

  • Jayne pisze:

   I’m now not positive the place you’re getting your info,
   however great topic. I must spend some time studying more or working out more.
   Thank you for wonderful info I was on the lookout for this info for my mission.

  • Aktualnie wiele nawigacji aktualizuje się samo, przyznam że bardzo ułatwia to życie. 2/3 kliknięcia nie sprawią takiego problemu jak wgrywanie wszystkiego osobno, dla nie znających się na elektronice to wielki krok :)

  • Adam pisze:

   Pewnie większość wybiera becker’a bo mają właśnie Licencja Lifetime czyli zawsze aktualizowana też mi się to podoba bo jakbym miał płacić za każdą aktualizacje to pewnie już bym nie wziął tej navi.

  • Łukasz pisze:

   Z doświadczenia wiem że darmowe nawigacje są całkiem niezłe tylko problem jest z rzadkimi aktualizacjami. Ale o tym rozwiązaniu jeszcze nie słyszałem, muszę to obczaić, może sobie wezmę Lifetime.

  • Adrian pisze:

   Sposób od beckera nadal jest najlepszy. Teraz ten wpis jest lekko nie aktualny bo zmieniły się trochę te licencje, ale ta wieczysta lifetime chyba cały czas jest, nie dojrzałem do końca. ;)

  • Daabs pisze:

   To mi się podoba, takie rozwiązania tylko ułatwiają życie. Im mniej zawiłych procedur tym lepiej dla zwykłego użytkownika ;)

  • Najlepsze są chyba mapy od Google. Nie trzeba nic aktualizować, trasy zawsze są aktualne, do tego zawsze trafne natężenie ruchu. A nie ma problemów z jej użytkowaniem. Jak dla mnie najlepsza nawigacja.

  • Roxana pisze:

   Tylko że mapy od google potrzebują stałego dostępu do sieci czego normalne nawigacje nie muszą robić. To główna przewaga ;)

  • Korzystam z map od google i zawsze byłem zadowolony, tylko ostatnio raz będąc w dużym mieście nawigacja zwariowała. Dobry też jest yanosik.

  • Mariusz pisze:

   Yanosik jest przereklamowany, na początku działał świetnie, teraz jest bardzo nie stabilny no i już nie ma tylu powiadomień o policji. Jak dla mnie zeszła ta aplikacja stała się bardzo nie praktyczna, lepiej już serio odpalić navigację od google.

  • Co ty gadasz, mi właśnie często działa powiadomienie o policji, już nie zliczyłbym ile razy uratowało mi to skórę. Najlepsza aplikacja na trasy. ;)

  • BeegeeBus pisze:

   Każdy ma inne podejście do tematu i stwierdzam że ten spór nie jest potrzebny. A co do tematu, to becker i tak nadal przoduje w ilości urządzeń które są aktywne więc dobrze wiedzieć jak to obsługiwać ;)

  • Adam pisze:

   Super. Mi działają te powiadomienia na beckersie normalnie i wiele razy udało mi się uniknąć mandatu zapewne dzięki temu

  • Artur pisze:

   Ja nie narzekam na tą navigacje super się sprawdza i dość szybko się akutalizuje.

  • Natcar pisze:

   Moja też świetnie się sprawuje, nie ma się do czego przyczepić. Podróżuje z nią od lat i ten system jeszcze mnie nie zawiódł.

  • Artgaz pisze:

   Również uwielbiam ich nawigację. Są najłatwiejsze w obsłudze, czego nie można powiedzieć o konkurencji.

  • netium pisze:

   Świetna nawigacja i nie zamieniłbym na nic innego, mam nadzieję że będzie jak najdłużej wspierana.

  • elava pisze:

   Też mam nawigację beckera, już całkiem starą, ale nadal dobrze mi służy.

  Zostaw komentarz

  Linki sponsorowane

  Od jak dawna posiadasz prawo jazdy kat. C (C+E)?

  Zobacz wyniki

  Loading ... Loading ...
  Kategorie Newsów