Systemy kart serwisowych to nowoczesna technologia zapewniająca nie tylko bezgotówkową obsługę w zakresie zakupu paliw i akcesoriów dla zestawów ciężarowych, pojazdów dostawczych i autobusów w całej Europie, ale również pozwalająca na bezgotówkowe rozliczanie wszelkich usług niezbędnych dla prawidłowego zarządzania flotami pojazdów.

UTA
System kart serwisowych UTA to rozległa i wielofunkcyjna sieć punktów zapewniających nie tylko bezgotówkową obsługę w zakresie zakupu paliw i akcesoriów dla zestawów ciężarowych, pojazdów dostawczych i autobusów w całej Europie, ale również pozwalająca na bezgotówkowe rozliczanie wszelkich usług niezbędnych dla prawidłowego zarządzania flotami pojazdów.

DKV
Karta DKV oferuje bezgotówkowe transakcje w ponad 42 krajach Europy, rozliczane w jednej, zbiorczej fakturze. DKV Card akceptowana jest w 54 000 punktach serwisowych. Do dyspozycji czeka pomoc drogowa 24h dostępna pod bezpłatnym numerem telefonu. Z myślą o bezpieczeństwie transakcji, każda DKV Card zabezpieczona jest kodem PIN.

ROUTEX
Karta ROUTEX to klucz do jednej z największych sieci paliwowych w Europie, w skład której wchodzi ponad 18000 stacji w 33 krajach, w tym ponad 9000 tysięcy specjalnie wyposażonych dla potrzeb samochodów ciężarowych i autokarów. Karta ROUTEX umożliwia bezgotówkowe regulowanie niemal wszystkich płatności związanych z transportem drogowym, takich jak podatki czy opłaty drogowe. Dzięki niej możesz także skorzystać z pomocy drogowej czy zapłacić za naprawę samochodu.